CRM software voor de fotografie
Standaard CRM software van Alexion CRM met een GRATIS branchetabblad. Dit branchetabblad is toegevoegd aan de Projectkaart en is samengesteld in overleg met klanten uit de fotobranche.
CRM software op maat
Fotografen kunnen op dit tabblad specifieke informatie vastleggen. Bijvoorbeeld specifieke velden voor het vastleggen van gegevens van een “shoot”. Ook voor het nabestellen van foto’s en het vastleggen of de foto’s gebruikt mogen worden voor publicatie op de portfolio of eigen website. Alle informatie binnen enkele muisklikken beschikbaar!
Alle velden op dit tabblad kunnen worden gebruikt om selecties en/of verzamelingente maken. Selecties kunnen bijvoorbeeld worden gebruikt om bepaalde klantgroepen te mailen of een nieuwsbrief te sturen. De velden voor “soort” en “afmeting” zijn Opzoeklijstjes of pull-down menu’s. De inhoud van deze menu’s bepaal je zelf en zijn ten allen tijde aanvulbaar. Je klikt aan welk specifiek kenmerk je van een bepaalde klant wilt onthouden. Zo wordt Alexion CRM met een kleine aanpassing CRM software op maat!

Regelmatige aanpassingen
Wij zullen deze branchetabbladen regelmatig verbeteren. Zodra wij een nieuwe aanvraag krijgen voor een branchetabblad voor een administratiekantoor vragen wij of zij aanvullingen hebben voor het reeds bestaande branchetabblad.
Niet alleen zij krijgen dan het verbeterde branchetabblad. Natuurlijk krijgen de administratiekantoren die al eerder een branchetabblad in gebruik hadden de verbeterde versie ook.
Een GRATIS tabblad voor je eigen branche!
Wil jij CRM software op maat? Wil jij een tabblad voor je eigen branche in jouw eigen CRM software? Neem snel een abonnement en neem contact met ons op!